Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Teslimat Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz, oluşturulduğu tarihten itibaren ( hafta sonları ve özel günler hariç ) en geç 1 iş günü içerisinde Mersin Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir. Hafta içi saat 15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

İade edilecek ürünler için fatura gibi resmi belgeleri ürün ile beraber iletmeniz en önemli kriterdir. İade Koşulları kısmını okuyabilirsiniz.

Ürünlerimizin bir çoğu bizim tarafımızdan üretilmektedir. Paketli ürünlerimiz güvendiğimiz üreticiler tarafından bizim için üretilmektedir. Bknz ; Üreticiler

Ürün Teslimat Bilgileri


Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.

Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartıyla ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.

Siparişinizle ilgili her türlü soruyu 0553 888 9802 no’lu telefonu arayarak sorabilirsiniz.

Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.

Siparişleriniz (Saat 12:30)’a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. En geç 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Whatsapp