Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Aktardanal Şeftali Çekirdeği Özlü Sabun

Şeftali Çekirdeği Özlü Sabun
Stok Tükendi
Aktardanal Şeftali Çekirdeği Özlü Sabun
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • Marka: Aktardanal
  • Ürün Kodu: akt0094
  • Ağırlık: 0.15Kg
  • Barkod: akt0094
Görüntüleme: 4636
40,00₺
Vergiler Hariç: 33,90₺

ŞEFTALİ ÇEKİRDEĞİ ÖZLÜ SABUNU

Yağlı ve olgun ciltlerin temizliği ve bakımında kullanılır. Aktardanal Şeftali Çekirdeği Sabunu, mükemmel omega yağ asitleri bileşimi ve içeriğinde bulunan A, B ve E vitamini sayesinde cildin beslenmesine yardımcı olur. Her cilt tipine uygundur.

Aktardanal Şeftali Çekirdeği Sabunu yapımında kullanılan yağlar, fonksiyonel meyvelerin çekirdeklerinden ve tohumlarından süperkritik karbondioksit ekstraksiyonu yöntemiyle, kimyasal solvent kullanılmadan elde edilmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ

Her sabah yataktan kalkınca ve her gece uyumadan önce yüzünüzü şeftali çekirdeği sabunu ile yıkayıp bol su ile durulayınız. Daha çabuk etki için Aktardanal Şeftali Çekirdeği Yağı ile birlikte kullanmanızı öneririz.

DOĞAL SABUNLAR (GENEL BİLGİLENDİRME )

Gün boyu koşuşturdunuz, terlediğiniz, toz, toprakta kaldınız. Duşunuzu alıyorsunuz, sabunlanıyorsunuz ya da şampuanlanıyorsunuz. Peki yıkanırken kullandığınız sabun yada şampuanda bulunan kimyasalların vücuttaki gözeneklere girerek yerleştiğini ve gözenekleri tıkadığını, zamanla da bir çok deri hastalığına neden olduğunu biliyor musunuz?  Oysa vücut temizlensin diye yıkanır. Vücudu temizleyecek temizlik aracı ise cilde yapışıp kalmayacak doğal sabundur. Bu nedenle doğal sabun değerlidir, sağlıklıdır ve yapıldığı yağın özelliklerine göre de cildi nemlendirir, besler ve korur. Ancak tüketici bilincinin oluşmaması, sentetik temizleyicilerin önünü açmaktadır. Bunların ise doğaya ve insan sağlığına zararları çığ gibi büyümektedir. Bu durumda cilt sağlığınızın temizlenirken riske atılmaması için doğallıktan ayrılmamaktan doğal sabunları kullanmak çok önemlidir.

Önce bilimsel gerçeği formülleştirelim (YAĞ + KOSTİK = SABUN)

Yani bildiğiniz ve aklınıza gelen tüm yağların kostikle karışımından sabun elde edilir. Doğallık; sabuna katılan kimyasal veya sentetik dolgu yada katkı maddeleri ile yok olur. Örneğin; sabunlarda kullanılan yapay kokular bu kokuları kalıcı kılan özel kimyasal katkı maddeleri sabunların albenisini arttırmak için katılan renk maddeleri, sabunu sertleştiren katkı maddeleri bunlardan sadece bir kaçıdır.

Sıvı sabunlar ve şampuanlar sabunun sıvı hali değildir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp