Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Pekmez Çeşitleri

Andız Pekmezi
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Andız Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Andız pekmezi, ülkemizde en çok Akdeniz Bölgesi'nde görülen bir çam türü olan andız isimli bitkinin kozalaklarından elde ediliyor. Ekim-kasım aylarında olgunlaşan andız kozalakları, ortalama bir kabuklu fındık büyüklüğü..
105,00₺
Vergiler Hariç:103,96₺
Marka: Aktardanal
Dut Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Yüksek C vitamini, karbonhidrat ve antioksidan bileşenler içeren dut meyvesi taze olarak tüketilir. Ancak taze olarak çok çabuk bozulan dutun kaynatılması sonucu oluşan dut pekmezi her mevsim tüketileb..
95,00₺
Vergiler Hariç:94,06₺
Harnup Pekmezi
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Harnup Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Harnup pekmezi ya da keçi boynuzu, Akdeniz ikliminin olduğu yerlerde yetişen, yaprakları sert ve yeşil renkte olan maki türü bir bitkidir. Çalı ya da ağaç şeklinde yetişen harnup pekmezi, ülkemizde daha çok Antalya, Me..
110,00₺
Vergiler Hariç:108,91₺
Marka: Aktardanal
Karadut Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Karadut Pekmezinin Şifa Niyetine 9 Faydası1) Kansızlığı GiderirPek çok kişi karadut pekmezi kan yapar mı diye merak etmektedir. Evet, karadut pekmezi kırmızı kan hücrelerinin sayısını çoğaltır.Eğer kansızlık hastalığı..
95,00₺
Vergiler Hariç:94,06₺
Keçiboynuzu Özü
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Keçiboynuzu Özü Ürünümüz 600 g ( altıyüz gramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Keçiboynuzu özü, keçiboynuzu tohumlarından elde edilen doğal bir gıda katkısıdır. Keçiboynuzu özü yoğurt, krem peynir ve dondurma gibi çeşitli gıda ürünlerine eklenir. Gıdada, kalınlaşma ve stabilize edici bir madde ..
95,00₺
Vergiler Hariç:94,06₺
Kozalak Pekmezi
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Kozalak Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Pekmezi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?Çam kozalağı reçeli olur da pekmezi olmaz mı? Toros Dağları’nda en doğal haliyle oluşan çam kozalaklarının son zamanlarda kozmetik alanında pek bir adı duyulur oldu. Koku..
145,00₺
Vergiler Hariç:143,56₺
Üzüm Pekmezi
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Üzüm Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Üzüm pekmezi günümüzde yorgunluk gidermesi ve kansızlığa iyi gelmesi sebebiyle sofraların vazgeçilmez besin maddeleri arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok hastalığa sebep olan stresi de üzüm pekmezinin yok ettiği b..
95,00₺
Vergiler Hariç:94,06₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp