Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Organik Gıdalar

Marka: Aktardanal
Acı Biber Salçası Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Yemeklerinize enfes bir lezzet ürünü, mis kokulu sofraların lezzetine lezzet katmak hiç de zor değil. Akdeniz bölgesinde yetiştirilen ve mevsiminde özenle toplanan organik acı kırmızı biberlerden üretilen acı biber ..
35,64₺ 44,71₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Marka: Aktardanal
Acı Süs Biberi Salçası Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Mersin yöresine ait olan Mersin baş biberini atalık tohumlarla kendi tarlalarımızda ekip mahsulünü alıyoruz. Yine aynı şekilde kendi tesislerimizde hiçbir katkı maddesi olmadan tamamen doğal olarak salça haline..
54,00₺ 69,55₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Andız Pekmezi
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Andız Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Andız pekmezi, ülkemizde en çok Akdeniz Bölgesi'nde görülen bir çam türü olan andız isimli bitkinin kozalaklarından elde ediliyor. Ekim-kasım aylarında olgunlaşan andız kozalakları, ortalama bir kabuklu fındık büyüklüğü..
54,00₺ 84,46₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Marka: Aktardanal
Domates Salçası Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Mevsiminde özenle toplanan domateslerimizi sizler için odun ateşinde kaynatılıp güneşte kurutulup en saf doğal haliyle sizler için üretildi. Sadece %2 tuz oranı bulunan ev yapımı domates salçalarımız memnuniyet g..
30,24₺ 39,74₺
Vergiler Hariç:28,00₺
Marka: Aktardanal
Dut Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Yüksek C vitamini, karbonhidrat ve antioksidan bileşenler içeren dut meyvesi taze olarak tüketilir. Ancak taze olarak çok çabuk bozulan dutun kaynatılması sonucu oluşan dut pekmezi her mevsim tüketileb..
54,00₺ 74,52₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Marka: Aktardanal
Harnup Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Harnup pekmezi ya da keçi boynuzu, Akdeniz ikliminin olduğu yerlerde yetişen, yaprakları sert ve yeşil renkte olan maki türü bir bitkidir. Çalı ya da ağaç şeklinde yetişen harnup pekmezi, ülkemizde daha çok Antalya, Me..
64,80₺ 89,42₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Kapari Turşusu
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Kapari Turşusu Ürünümüz 500g ( beş yüz gramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır...
34,78₺
Vergiler Hariç:32,20₺
Marka: Aktardanal
Karadut Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Karadut Pekmezinin Şifa Niyetine 9 Faydası1) Kansızlığı GiderirPek çok kişi karadut pekmezi kan yapar mı diye merak etmektedir. Evet, karadut pekmezi kırmızı kan hücrelerinin sayısını çoğaltır.Eğer kansızlık hastalığı..
54,00₺ 74,52₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Keçiboynuzu Özü
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Keçiboynuzu Özü Ürünümüz 600 g ( altıyüz gramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Keçiboynuzu özü, keçiboynuzu tohumlarından elde edilen doğal bir gıda katkısıdır. Keçiboynuzu özü yoğurt, krem peynir ve dondurma gibi çeşitli gıda ürünlerine eklenir. Gıdada, kalınlaşma ve stabilize edici bir madde ..
40,00₺ 64,58₺
Vergiler Hariç:37,04₺
Marka: Aktardanal
Kozalak Pekmezi Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Pekmezi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?Çam kozalağı reçeli olur da pekmezi olmaz mı? Toros Dağları’nda en doğal haliyle oluşan çam kozalaklarının son zamanlarda kozmetik alanında pek bir adı duyulur oldu. Koku..
86,40₺ 119,23₺
Vergiler Hariç:80,00₺
Marka: Aktardanal
Saf Zeytinyağı Ürünümüz 1 Lt ( bir litrelik ) şişeler halinde satılmaktadır.Saf Zeytinyağı ürünümüzün asitlik oranı %0.1 'dirHem içilebilir hem de yemeklerde kullanılabilir"Zeytinyağı, zeytin ağaçlarındaki zeytin tanelerinden elde edilen bitkisel bir yağdır. Doğanın mucizesi zeytinyağı karaciğeri te..
37,80₺ 49,68₺
Vergiler Hariç:35,00₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) Kavanozlar Halinde Satılmaktadır.5 kg ( beş kilogram ) Tahin Alan Müşterilerimize 2 kg ( iki kilogram ) Pekmez Hediyemizdir.Tahin, susamın ezilerek ve çeşitli işlemlere tabi tutularak akıcı yağ gibi bir hale gelmiş şeklidir. İyi kalite susam tohumları sıra ile eleme..
49,68₺
Vergiler Hariç:46,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Whatsapp