Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Mineraller

Marka: Aktardanal
Deniz Tuzu Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadır.Yapısında 80'den fazla mineral bulunduran ‘deniz tuzu’, bağışıklık sistemini güçlendirmeden cilt bakımına kadar birçok sağlık sorununda en doğal sağlık savaşçısı oluyor.1- GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ Deniz tuzunda bulunan ..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
Himayala Tuzu Ürünümüz 100 g ( yüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadırHimalaya tuzu, insan vücudunda bulunan 84 iz minerali ve elementi içerir – oldukça etkileyici. Bu minerallerden birkaçı, sodyum klorür, sülfat, kalsiyum, potasyum ve magnezyumdur. Bu tuzu tükettiğinizde, sıradan masa tuzuna k..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
İngiliz Karbonatı Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadırİngiliz karbonatı aslında sodyum bikarbonat olarak bilinen bir madde. Kendisine eczanelerden kolayca ulaşılabiliyor. İnsan vücuduna etkisinin de temel olarak asidik ortamı dengelemesi olduğu söyleniyor.Alkali beslenme ..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
İngiliz Tuzu ( Epsom Tuzu ) Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadır.İngiliz tuzu, kas ve eklem ağrılarından strese bağlı uykusuzluklara kadar pek çok sağlıksal soruna çözüm oluyor. Epsom tuzu nedir, İngiliz tuzu adı nereden geliyor tüm bunları kısa bir şekilde tanıdık, öğren..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp