Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Kurutulmuş Sebzeler

Marka: Aktardanal
Kuru Acı Biber Ürünümüz 1 Dizi ( ortalama 50 adet ) paketlenmiş olarak satılmaktadırDolmalık Kuru Acı BiberDolma yemeği, ülkemizin geleneksel yemeklerinden olup, tüm bölgelerimizde beğenilerek tüketilmektedir. Kurutulmuş dolmalık biberler ise, özellikle kış aylarında dolmalık biberin çok pahalı oldu..
50,00₺
Vergiler Hariç:49,50₺
Marka: Aktardanal
Kurutulmuş Bamya Ürünümüz 100 g ( yüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadırKuru BamyaMutfakların en vazgeçilmez tadı olan bamyalar yaz aylarında kurutularak kış aylarına saklanır. Bu işlere zaman ayıramayanlar ise sitemizden diledikleri kilo kadar kuru bamya siparişi verebilirler. Aktardanal onli..
45,00₺
Vergiler Hariç:44,55₺
Marka: Aktardanal
Kurutulmuş Domates Ürünümüz 500 g ( yarım kiloluk ) paketler halinde satılmaktadırKurutulmuş DomatesGaziantep’in iklimi gereği birçok sebze ve meyvenin kurutulması daha kolay şekilde yapılmaktadır. Kurutulmuş ürünlerin aktif satışı ise tarafımızca en özel şekilde yapılmaktadır. Kurutulan tüm sebzele..
45,00₺
Vergiler Hariç:44,55₺
Marka: Aktardanal
Kuru Kabak Ürünümüz 1 Dizi ( ortalama 50 adet ) paketlenmiş olarak satılmaktadırDolmalık Kuru KabakDolmalık kuru kabak yazın kış hazırlığı için kurutulan sebzelerin başında gelir. Gaziantep yöresel kuruları içinde yer alan dolmalık kuru kabak kışın sofralarınızı lezzetlendirir. Bahçelerden toplanan ..
80,00₺
Vergiler Hariç:79,21₺
Marka: Aktardanal
Kuru Patlıcan Ürünümüz 1 Dizi ( ortalama 50 adet ) paketlenmiş olarak satılmaktadırDolmalık Kuru Antep PatlıcanKurutulmuş dolmalık patlıcan, geleneksel Antep mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor. Doğal, katkısız ve güneşte kurutulmuş dolmalık kuru patlıcanları firmamızdan ekonomik f..
50,00₺
Vergiler Hariç:49,50₺
Marka: Aktardanal
Kuru Tatlı Biber Ürünümüz 1 Dizi ( ortalama 50 adet ) paketlenmiş olarak satılmaktadırDolmalık Kuru Tatlı BiberTürk mutfağında dolmalık kuru biberin özel bir yeri vardır. Davet sofralarında mutlaka bulunması gereken kuru biber dolması, yapılış itibariyle diğer kuru dolmalıklar gibi özen gösterilmesi..
50,00₺
Vergiler Hariç:49,50₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp