Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Gıda Takviyeleri

Marka: Aktardanal
Akgünlüklü Bitkisel Macun 400g ( dört yüz gram )Romatizma MacunuRomatizma, migren ve mide ağrılarında vücuda kuvvet vermede, kan akışını hızlandırmada, hafıza ve konsantrasyonu arttırmada, bağışıklık sistemini güçlendirmede tiroit bezinin düzenli çalışmasında, kalp sağlığını korumada, idrar ve adet ..
75,00₺
Vergiler Hariç:74,26₺
Marka: Aktardanal
Avokado Yapraklı Bitkisel Macun 400g ( dört yüz gram )BÖBREK MACUNUAVOKADO YAPRAKLI KARIŞIM BİTKİSEL MACUNBÖBREK TAŞINI VE KUMU DÖKMEYE FAYDALIDIR. BÖBREK YETERSİZLİĞİNE ETKİLİDİR. İDRAR YOLU VE BÖBREK İLTİHABINDA KULLANILMAKTADIR. SAFRA KESESİ TAŞLARINI ERİTEREK DIŞARI ATILMASINI SAĞLAR. İDRARA RAH..
75,00₺
Vergiler Hariç:74,26₺
Marka: Aktardanal
Deniz Tuzu Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadır.Yapısında 80'den fazla mineral bulunduran ‘deniz tuzu’, bağışıklık sistemini güçlendirmeden cilt bakımına kadar birçok sağlık sorununda en doğal sağlık savaşçısı oluyor.1- GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ Deniz tuzunda bulunan ..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
Himayala Tuzu Ürünümüz 100 g ( yüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadırHimalaya tuzu, insan vücudunda bulunan 84 iz minerali ve elementi içerir – oldukça etkileyici. Bu minerallerden birkaçı, sodyum klorür, sülfat, kalsiyum, potasyum ve magnezyumdur. Bu tuzu tükettiğinizde, sıradan masa tuzuna k..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
İngiliz Karbonatı Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadırİngiliz karbonatı aslında sodyum bikarbonat olarak bilinen bir madde. Kendisine eczanelerden kolayca ulaşılabiliyor. İnsan vücuduna etkisinin de temel olarak asidik ortamı dengelemesi olduğu söyleniyor.Alkali beslenme ..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Marka: Aktardanal
İngiliz Tuzu ( Epsom Tuzu ) Ürünümüz 200 g ( ikiyüz gramlık ) paketler halinde satılmaktadır.İngiliz tuzu, kas ve eklem ağrılarından strese bağlı uykusuzluklara kadar pek çok sağlıksal soruna çözüm oluyor. Epsom tuzu nedir, İngiliz tuzu adı nereden geliyor tüm bunları kısa bir şekilde tanıdık, öğren..
30,00₺
Vergiler Hariç:29,70₺
Seven Slim Plus
En Çok Satan
Marka: Aktardanal
Slim 7 Slim Seven Yeni TarihliSlim seven zayıflama kapsülleri kısa süre içerisinde kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Bu kapsül bitkisel içerikli bir üründür. Bu ürün sayesinde metabolizma hızı yükselmekte ve kilo verilmektedir.Slim seven zayıflama tozu kullananlar çayları içerek zayıfladığını a..
250,00₺
Vergiler Hariç:250,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp