Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Baharat Çeşitleri

Marka: Aktardanal
Çok Acı Kırmızı Pul Biber - En Çok Tercih EdilenGüneşte Kurutma, El Yapımı tamamen organik, hakiki Kırmızı Biberlerden yapılmış Acı Pul Biber.Hiçbir Katkı maddesi toz boya içermez. Köy Biberinin tarlasından koparılarak kurutulmuş ve güneşe bırakılmıştır.Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketl..
21,86₺
Vergiler Hariç:20,24₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Parlak kırmızı renkli, özel batıcı kokuludur. Yakıcı egzotik tadıyla mutfaklarda nam kazanan bitki, sağlık alanında da güçlü etkilere sahiptir. Ülkemizde başta Kahramanmaraş, İzmir, Bursa,..
16,89₺
Vergiler Hariç:15,64₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Genellikle biberiye olarak bilinen Salvia rosmarinus, kokulu, yaprak dökmeyen, iğneye benzer ince yaprakları ve beyaz, pembe, mor veya mavi çiçekli, Akdeniz bölgesi’nin herdem yeşil yerli ..
16,89₺
Vergiler Hariç:15,64₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Antik Yunan Çağı'ndan bu yana kullanılan ve şifalı yönlerinden fayda sağlanan yaprak kekik, günümüzde de yemeklerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Daha çok mide sorunlarında kull..
17,88₺
Vergiler Hariç:16,56₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Çörek otu, düğün çiçeğigiller familyasından yaklaşık 14 türü kapsayan bir yıllık bitki cinsi. Çörek otu yıllık otsu bir bitkidir, tohumlarından çoğalır. Kumlu gevşek toprakları sever, çiçe..
14,90₺
Vergiler Hariç:13,80₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Sumak, çalı görünümünde bir bitki cinsi. Sumak bitkisinin meyvesi küre biçiminde, kırmızımsı, ekşi lezzette olur. Uygun yöntemlerle kurutulduktan sonra, sofra tuzuyla karıştırılıp öğütülür..
16,89₺
Vergiler Hariç:15,64₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Halis Pul Biber Biber Nedir? Maraş Biberinin toplanıp temizlenmesi ile işlem başlar, temizlenmiş olan biberler güneşte kurutulur. Kuruyan biberler en uygun öğütme yöntemi ile Halis Bi..
14,90₺
Vergiler Hariç:13,80₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Halis Tatlı Pul Biber Biber Nedir? Maraş Biberinin toplanıp temizlenmesi ile işlem başlar, temizlenmiş olan biberler güneşte kurutulur. Kuruyan biberler en uygun öğütme yöntemi ile Ha..
14,90₺
Vergiler Hariç:13,80₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Çekirdeği az olan özel biberlerden toplanıp elde edilmiş özel biberimiz İpek Acı Pul Biber kendine has aromatik kokusu ve ipeksi yumuşak yapısı ile sofralarınızla buluşuyor. En&n..
15,90₺
Vergiler Hariç:14,72₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.İpek İsot, Şanlıurfa'ya özgü yetiştirilen bir biber türünün adıdır. Aynı zamanda Şanlıurfa ili ile özdeşleşmiş kurutulmuş bibere yörede verilen isimdir. Aynı zamanda Kürtçe'de bibere veril..
16,89₺
Vergiler Hariç:15,64₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Çekirdeği az olan özel biberlerden toplanıp elde edilmiş özel biberimiz İpek Tatlı Pul Biber kendine has aromatik kokusu ve ipeksi yumuşak yapısı ile sofralarınızla buluşuyor. En..
15,90₺
Vergiler Hariç:14,72₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.İsot, Şanlıurfa'ya özgü yetiştirilen bir biber türünün adıdır. Aynı zamanda Şanlıurfa ili ile özdeşleşmiş kurutulmuş bibere yörede verilen isimdir. Aynı zamanda Kürtçe'de bibere verilen ge..
14,90₺
Vergiler Hariç:13,80₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Whatsapp