Menü
Sepetiniz

250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ

Aktardanal

Marka: Aktardanal
Nurs Barut Ağaçlı 9 Karışımlı Karışık Bitki Çayı 42 Süzen PoşetNurs Barut Ağaçlı 9 Karışımlı Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet başta olmak üzere ilgili kategoriler de ki diğer ürünlere de ürün vitrinlerinden göz atabilirsiniz. Güvenli e-ticaret ödeme yöntemleri ile ön plana çıkmaktadır. %100 orijina..
58,62₺
Vergiler Hariç:54,28₺
Marka: Aktardanal
Acı Biber Salçası Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Yemeklerinize enfes bir lezzet ürünü, mis kokulu sofraların lezzetine lezzet katmak hiç de zor değil. Akdeniz bölgesinde yetiştirilen ve mevsiminde özenle toplanan organik acı kırmızı biberlerden üretilen acı biber ..
35,64₺ 44,71₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Marka: Aktardanal
Bitkisel Zayıflama Trendi: Acı Çehre ÇayıAcı çehre çayı, acı çehre tohumu kullanılarak elde edilen bitkisel bir çaydır. Son zamanlarda aktarlarda sıkça satılan bu çay, diyete girip de biraz zorluk çekenlerin kurtarıcı çayı oluyor.Acı çehre tohumu, akdiken ağacının tohumlarıdır. Bu tohumların sıcak s..
22,85₺
Vergiler Hariç:21,16₺
Marka: Aktardanal
Çok Acı Kırmızı Pul Biber - En Çok Tercih EdilenGüneşte Kurutma, El Yapımı tamamen organik, hakiki Kırmızı Biberlerden yapılmış Acı Pul Biber.Hiçbir Katkı maddesi toz boya içermez. Köy Biberinin tarlasından koparılarak kurutulmuş ve güneşe bırakılmıştır.Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketl..
21,86₺
Vergiler Hariç:20,24₺
Marka: Aktardanal
Acı Süs Biberi Salçası Ürünümüz 1 kg ( bir kilogramlık ) kavanozlar halinde satılmaktadır.Mersin yöresine ait olan Mersin baş biberini atalık tohumlarla kendi tarlalarımızda ekip mahsulünü alıyoruz. Yine aynı şekilde kendi tesislerimizde hiçbir katkı maddesi olmadan tamamen doğal olarak salça haline..
54,00₺ 69,55₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Marka: Aktardanal
Ürünümüz 250 g ( iki yüz elli gramlık ) Paketler Halinde Satılmaktadır.Paket Sayısı Arttıkça Fiyat Azalmaktadır.Parlak kırmızı renkli, özel batıcı kokuludur. Yakıcı egzotik tadıyla mutfaklarda nam kazanan bitki, sağlık alanında da güçlü etkilere sahiptir. Ülkemizde başta Kahramanmaraş, İzmir, Bursa,..
16,89₺
Vergiler Hariç:15,64₺
Marka: Aktardanal
Acı Yavşan Ürünümüz 50 g ( elli gramlık ) paketler halinde satılmaktadır..
7,56₺ 9,94₺
Vergiler Hariç:7,00₺
Marka: Aktardanal
Acıbadem Yağı Ürünümüz 50 ml (elli mililitrelik) şişelerde satılmaktadır.Beden ve zihin yorgunluğunu gidermede yardımcıdır. Öksürük kesici, idrar arttırıcı, kurt düşürücü ve şeker hastalığı için Şarlolarak kullanılır. Kuru ve çatlak ciltlerin bakımında yardımcıdır...
15,90₺
Vergiler Hariç:14,72₺
Marka: Aktardanal
Açlık Otu (Devegözü)  Ürünümüz 50 g ( elli gramlık ) paketler halinde satılmaktadır..
6,48₺ 9,94₺
Vergiler Hariç:6,00₺
Marka: Aktardanal
Nurs Lokman Hekim Adaçayı 42'li süzen poşet çayAdaçayı nedir?Adaçayı (Salvia Officinalis L.) önemli farmakolojik aktivitelere sahip bileşenleri içeren bir bitkidir. Eski çağlardan beri parfümlerde kullanılmış, lezzet vermek amacıyla yiyeceklere eklenmiş ve günlük beslenmede tedavi amaçlı yer almıştı..
22,85₺
Vergiler Hariç:21,16₺
Marka: Aktardanal
Adaçayı Yağı Ürünümüz 20 ml ( yirmi mililitrelik ) şişeler halinde satılmaktadırCildi sıkılaştırır, temizler, ferahlatır, soğuk algınlığı, astım, bronşit gibi rahatsızlıklara yardımcıdır.Bebeklerde gaz giderici, ter kesici ve idrar attırıcı etkileri vardır.Kadınlarda adet düzensizliğinde yardımcıdır..
25,83₺
Vergiler Hariç:23,92₺
Marka: Aktardanal
Akgünlüklü Bitkisel Macun 400g ( dört yüz gram )Romatizma MacunuRomatizma, migren ve mide ağrılarında vücuda kuvvet vermede, kan akışını hızlandırmada, hafıza ve konsantrasyonu arttırmada, bağışıklık sistemini güçlendirmede tiroit bezinin düzenli çalışmasında, kalp sağlığını korumada, idrar ve adet ..
38,75₺
Vergiler Hariç:35,88₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 343 (29 Sayfa)
Whatsapp